ankara escortankara escortankara escortankara escortankara escortankara escort

Sport

Fisher fundos kampionët! – Kronikë amerikane

// Jan 17th, 2012
Kronikë amerikane – 17 janar 2012 Derek Fisher shënon koshin vendimtar për Lakers NBA Treshja e Derek Fisher 3.1 sekonda para fundit fundosi kampionët... 
More »

LifeStyle

Cfarë do që të thonë, përsëri gjithçka sillet rreth seksit

// Jan 12th, 2012
Atë cfarë thoni se e kërkoni nga partneri, nuk përputhet gjithmonë me atë që vërtet e kërkoni. Sidomos kur bëhet fjalë për atë se sa seksi... 
More »

Opinione

Për ku je nisur kështu o Nikolla!

// Jan 16th, 2012
Shkruan: Zenel Latifi Si mund ta imagjinosh dhe ta ëndërrosh një gjë jo që e ke humbur por se ke pasur kurrë, ajo kurrë s’ka qenë e ytja... 
More »

ShowBiz

Adelina Ismaili zbulon zyrtarisht emrin e të dashurit – FOTO

// Jan 16th, 2012
Pas shumë hamendësimesh dhe thashethemesh Asdelina Ismaili pranon zyrtarisht të flasë për jetën e saj private. Në një intervistë për median kosovare... 
More »

Argëtim

Ura e dashurisë – FOTO

// Jan 16th, 2012
Ura “Hoencolern” e cila gjendet në qytetin gjerman Këln, tërheq çifte të dashuruar nga mbarë bota. Legjenda thotë se të gjithë të... 
More »

Teknologji

Peugeot 107 i ri, më urban dhe më modern

// Jan 12th, 2012
Modeli i ri-dizajnuar Peugeot 107, është përgjigje e kësaj kompanie në kërkesën gjithnjë e më të madhe për lirinë, pavarësinë dhe lëvizshmërinë... 
More »

Bulevard

Mbretëria e trafikantëve

// Jan 16th, 2012
Rruga e gjatë e imigrimit illegal: Nga Afganistani në Evropë   Të lodhur nga konfliktet e vazhdueshme, imigrantë ilegalë nga Afganistani dhe... 
More »